Зв'яжіться з нами:
Зв'яжіться з нами:
м. Київ, проспект Георгія Гонгадзе, 5А
БАНКЕТНІ ЗАЛИ ДЛЯ ВАШИХ СВЯТ
СІМЕЙНИЙ РЕСТОРАН
Вітаємо вас у нашому ресторані з банкетними залами у Києві! Ми раді запропонувати вам ідеальні умови для організації незабутніх подій та святкувань.

Ми також раді запропонувати вам послуги оренди банкетного зала. Наш зал вміщує до 80 гостей і чудово підходить для будь-якої величезної події, від дня народження, корпоративного заходу до весільної церемонії. Ви можете розраховувати на комфортне просторове рішення та професійний сервіс нашого персоналу.
Якщо ви шукаєте банкетний зал в Києві на 10 або 15 осіб, ми маємо те, що вам потрібно. Наш другий зал призначений для невеликих компаній та розрахований на 15 осіб. Це ідеальний варіант для затишних зустрічей, дружніх посиденьок або сімейних обідів.
Незалежно від розміру вашої компанії, наш ресторан гарантує неперевершену атмосферу, смачну українську кухню та незабутні враження. Наша особлива фішка - бургер меню, яке доповнює нашу українську кухню та задовольняє смаки навіть найвибагливіших гостей.

Звертайтеся до нас для організації вашого наступного заходу в нашому банкетному залі в Києві. Ми гарантуємо якість, гостинність та незабутні враження від вашого святкування.

Передзвонимо протягом 10 хвилин та обговоримо Ваш захід!

Передзвонимо протягом 10 хвилин

image